Ամսագիր

PDF
Երկուշաբթի, 12 Սեպտեմբեր 2016 14:24

Լող

Rate this item
(0 votes)

 

Ուրբաթ

16.Սեպտեմբեր.2016

Լողի ծրագիր

 

Օրիորդաց

Մրցութիւնը տեղի է ունենալու՝

                           ժամը 09:00-ին անմիջապէս վիճակահանութիւնից յետոյ:

 

Տղայոց

Մրցութիւն և վիճակահանութիւն  տեղի է ունենալու՝

                           Անմիջապէս օրիորդաց միրցութիւնից յետոյ:

 

 

 

 

 

Ուրբաթ

 

16.Սեպտեմբեր.2016

 

Լողի ծրագիր

 

 

 

Օրիորդաց

 

Մրցութիւնը տեղի է ունենալու՝

 

                      ժամը 09:00-ին անմիջապէս վիճակահանութիւնից յետոյ:

 

 

 

Տղայոց

 

Մրցութիւնը տեղի է ունենալու՝

 

                      ժամը 13:00-ին անմիջապէս վիճակահանութիւնից յետոյ:

 

 

 

 

Ուրբաթ

 

16.Սեպտեմբեր.2016

 

Լողի Արդիւնք

 Տղայոց

4*33 Խմբային փոխանցալող

 

                          Առաջին՝   Հ.Մ.Ա.Կ.(1)

 

                                                                   Արին Միրզաեան

 

                                                                      Արամէ Աղազարեան

 

                                                                  Սևան Ղարաբէգի

 

                                                                Սիոն Աղաջանի

 

                          Երկրորդ՝  Ն.Ջուղա

 

                                                                      Գառնի Դիլանչեան

 

                                                                                Վահէ Տէր Մարտիրոսեան

 

                                                                              Արթուր Ալէքսանդրեան

 

                                                                   Արա մկրտչեան

 

                          Երրորդ՝  Հ.Մ.Ա.Կ.(2) 

 

                                                                            Դերիկ Խաչատրեան

 

                                                                      Արմէն Աբնուսի

 

                                                                       Նոյ Նազարեան

 

                                                                         Ռենէ Ղարիբեան

 

  4*33 Խմբային ազատ

 

                          Առաջին՝   Ն.Ջուղա

 

                                                                           Գառնի Դիլանչեան

 

                                                                                    Վահէ Տէր Մարտիրոսեան

 

                                                                                  Արթուր Ալէքսանդրեան

 

                                                                        Արա մկրտչեան

 

                                                                  

 

                          Երկրորդ՝  Հ.Մ.Ա.Կ. (1)    

 

                                                                          Արին Միրզաեան

 

                                                                               Արամէ Աղազարեան

 

                                                                           Սևան Ղարաբէգի

 

                                                                         Սիոն Աղաջանի

 

                          Երրորդ՝  Հ.Մ.Ա.Կ. (2)

 

                                                                                Դերիկ Խաչատրեան

 

                                                                         Արմէն Աբնուսի

 

                                                                          Նոյ Նազարեան

 

                                                                            Ռենէ Ղարիբեան

 

                         

 

66 մ. Ազատ  +16

 

Առաջին՝  Սևան Ղարաբէգի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Արա Մկրտչեան (Ն.Ջուղա)

 

Երրորդ՝  Սիոն Աղաջանի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

33 մ. Ազատ  8-12

 

Առաջին՝  Մարթին Աղանեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Քևին Զէյնալի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Ռուդի Ղարիբի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

66 մ. Բրաս  +16

 

Առաջին՝  Արամէ Աղազարեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Գառնի Դիլանչեան (Ն.Ջուղա)

 

Երրորդ՝  Արին Միրզայեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

33 մ. Բաթրֆլայ  12-16

 

Առաջին՝  Արին Միրզայեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Նոյ Նազարեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Արմէն Աբնուսի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

66 մ. Թիկնալող  +16

 

Առաջին՝  Սևան Ղարաբէգի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Արթուր Ալեքսանդրեան (Ն.Ջուղա)

 

Երրորդ՝  Գառնի Դիլանչեան (Ն.Ջուղա)

 

 

 

 

 

33 մ. Բրաս  8-12

 

Առաջին՝  Մարթին Աղանեանս (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Արմի Մայիլեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Քևին Զէյնալի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

66 մ. Բաթրֆլայ  +16

 

Առաջին՝  Սևան Ղարաբէգի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Սիոն Աղաջանի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Գառնի Դիլանչեան (Ն.Ջուղա)

 

 

 

66 մ. Ազատ 12-16

 

Առաջին՝  Արին Միրզայեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Նոյ Նազարեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Դերիկ Խաչատուրեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

100 մ. Ազատ +16

 

Առաջին՝  Գառնի Դիլանչեան (Ն.Ջուղա)

 

Երկրորդ՝  Սիոն Աղաջանի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Նոյ Նազարեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

33մ. Բրաս  12-16

 

Առաջին՝  Արին Միրզայեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Արմէն Աբնուսի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Արութին Զաղեան (Հ.Բ.Ը.Մ.)

 

                  Շուրա Խանոյեան (Ջաւախք)

 

 

 

 

 Օրիորդաց

 

4*33 Խմբային փոխանցալող

 

                          Առաջին՝   Հ.Մ.Ա.Կ.(1)

 

                                                                   Քրիստինէ Մսրխանի

 

                                                               Մելանի Աղանեանս

 

                                                              Նայրա Ղարաբէգի

 

                                                             Սելին Միրզաեան

 

                          Երկրորդ՝  Ն.Ջուղա

 

                                                            Անի Մկրտչեան

 

                                                                      Լուսին Տէր Մկրտչեան

 

                                                                   Մելանիա Միրզաեան

 

                                                                 Սելին Բաղրամեան

 

                          Երրորդ՝  Հ.Մ.Ա.Կ.(2) 

 

                                                             Նելի Բաբաեան

 

                                                               Ալին Պօղոսեան

 

                                                                   Լիանա Փիրջանլու

 

                                                                  Մաթիա Դաւթեան

 

 

 

  4*33 Խմբային ազատ

 

                          Առաջին՝   Հ.Մ.Ա.Կ. (1)

 

                                                                   Նայրա Ղարաբէգի

 

                                                                     Քրիստինէ Մսրխանի

 

                                                                   Մելանի Աղանեանս

 

                                                                Սելին Միրզաեան

 

                          Երկրորդ՝  Հ.Մ.Ա.Կ. (2)    

 

                                                               Նելի Բաբաեան

 

                                                                       Արիէլա Ջարգարեան

 

                                                                    Լիանա Փիրջանլու

 

                                                                    Մաթիա Դաւթեան

 

 

 

                          Երրորդ՝  Ն.Ջուղա

 

                                                                  Անի Մկրտչեան

 

                                                                            Լուսին Տէր Մկրտչեան

 

                                                                          Մելանիա Միրզաեան

 

                                                                       Սելին Բաղրամեան

 

                         

 

66 մ. Ազատ  +16

 

Առաջին՝  Նայրա Ղարաբէգի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Սելին Միրզաեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Մելանի Աղանեանս (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

66 մ. Բրաս  +16

 

Առաջին՝  Նայրա Ղարաբէգի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Մելանի Աղանեանս (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Մաթիա Դաւթեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

 

 

 

 

66 մ. Թիկնալող  +16

 

Առաջին՝  Սելին Միրզաեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Քրիստինէ Մսրխանի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Անի Մկրտչեան (Ն.Ջուղա)

 

 

 

66 մ. Բաթրֆլայ  +16

 

Առաջին՝  Մելանի Աղանեանս (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Լիանա Փիրջանլու (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Անի Մկրտչեան (Ն.Ջուղա)

 

 

 

100 մ. Ազատ  +16

 

Առաջին՝  Նայրա Ղարաբէգի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Սելին Միրզաեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Մելանի Աղաեանս (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

33 մ. Ազատ  8-12

 

Առաջին՝  Սելին Բաղրամեան (Ն.Ջուղա)

 

Երկրորդ՝  Արիելա Զարգարեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Սերա Հայրապետեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

33 մ. Բրաս 8-12

 

Առաջին՝  Սելին Բաղրամեան (Ն.Ջուղա)

 

Երկրորդ՝  Լուսին Տէր Մկրտչեան (Ն.Ջուղա)

 

Երրորդ՝  Ալին Պօղոսեան (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

33 մ. Բաթրֆլայ  12-16

 

Առաջին՝  Նայրա Ղարաբէգի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Լիանա Փիրջանլու (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Քրիստինէ Մսրխանի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

66 մ. Ազատ 12-16

 

Առաջին՝  Քրիստինէ Մսրխանի (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Սելիա Աւանէսեան (Սարդարապատ)

 

Երրորդ՝  Լիանա Փիրջանլու (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

 

 

33 մ. Բրաս 12-16

 

Առաջին՝  Լիանա Փիրջանլու (Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երկրորդ՝  Մաթիա Դաւթեան(Հ.Մ.Ա.Կ.)

 

Երրորդ՝  Էլենի Առաքելեան(Հ.Բ.Ը.Մ)